بررسی جدیدترین مدل های شیر راسان به همراه جدول قیمت

راسان یک برند تولید کننده شیرآلات بهداشتی ساختمانی در ایران است. این شرکت در سال ۱۳۷۶ شروع به تولید کرد و خیلی سریع در بازار رقابت ایران قرار گرفت. این برند در حال حاضر در بیشترین تنوع مدل و رنگ و کاربرد شیرآلات تولید کرده و در سال های اخیر نیز به عنوان برند محبوب مصرف کنندگان قرار گرفته است.

انواع شیرآلات تولید شده توسط برند راسان

  1. شیرآلات روکار» شیرهای روکار همان شیرهای اکونومی و مرسوم بازار است که در اکثر فروشگاه ها و خانه ها مشاهده می شوند. این مدل شیر در کارکرد های توالت، روشویی، حمام و ظرفشویی موجود می باشد.
  2. شیرآلات توکار» شیرهای توکار نسل جدید شیرهای بازار بوده که در سال های اخیر مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. برای انتخاب این مدل شیرآلات شما نیاز به یک سری امکانات و پیش نیازهای از پیش تعیین شده خواهید داشت.
  3. شیرآلات جانبی» شیرهای جانبی از سری شیرهایی است که خارج از چهارچوب مصرفی سایر شیرآلات است. این شیرها شامل انواع شیر پیسوال، شیر حیاطی، شیر ماشین لباسشویی، شیرهای بیمارستانی و صنعتی می باشد.
  4. شیرآلات هوشمند و الکترونیکی» این شیرآلات که آنها را با عنوان شیر چشمی در بازار می شناسند عمدتا برای مصارف مکان های عمومی مورد استفاده قرار می گیرد. شیرهای چشمی در کاربرد های روشویی، ظرفشویی تولید و عرضه شده است.

جدیدترین مدل های برند راسان

مدل آتیس راسان: آتیس در رده جدید ترین مدل های شیر راسان است که با ظاهری جذاب و بدنه ای قرص و محکم تولید و روانه بازار شد. طراحی این شیر ترکیبی از شکل گرد و فلت است و با سه رنگ کروم، سفید و طلامات موجود است.

مدل آلیس راسان: آلیس از کلاسیک ترین و خاص ترین شیرهای راسان است که با دو رنگ کروم و طلایی به بازار عرضه شده. این شیر دارای تنه ای با بدنه برنج و آبکاری لیزری قدرتمند است. کارتریج سایز ۴۰ این شیر در سهولت باز و بسته کردن اهرم شیر تاثیر بسزایی دارد.

مدل الیزه راسان: الیزه سومین مدل معرفی شده در رده شیرهای جدید راسان است. این شیر با طراحی بدنه گرد و اهرم دو تیکه گرد است و با بدنه برنجی در آبکاری های کروم مات، طلامات، رزگلد و طلایی معرفی شده است.