رونمایی از واقعیت افزوده شیرآلات در راسان

همیشه برای خریداران این چالش وجود داشته است که شیرآلات خریداری شده خود که در فروشگاه خرید می شود آیا در نما و مکان نصب زیبا به نظر می آید یا خیر. این موضوع در اکثر مواقع می تواند دوگانگی و شک را ایجاد کرده و مشتریان را در صدد بازگشت به منزل و تصور غلط آورد.

در سال های اخیر با رشد تکنولوژی و نوآوری و فناوری های نوین واقعیت افزوده AR به بازارهای کسب و کار ورود پیدا کرده و کمپانی های مطرح برای نمایش محصولات خود در فضای مشتری در جهت بازاریابی بهتر اقدام به استفاده از این نوع تکنولوژی کرده اند.

راسان نیز برای خرید بهتر شیر راسان توسط مصرف کنندگان خود در سال ۱۴۰۱ از سیستم واقعیت افزوده که بر بستر وب می باشد رونمایی کرد و تعدادی از شیرآلات خود را در این بستر قرار داد.

مشتریان در هنگام خرید شیرآلات راسان می توانند از طریق فروشگاه مرکزی راسان به سایت راسان مراجعه کرده و از طریق دستگاه موبایل شیر مورد نظر خود را انتخاب کرده و با روشن کردن دوربین خود و نگه داشتن در محل مورد نظر (سینک ظرفشویی) خود بررسی محصول را انجام دهند و حتی قادر به مقایسه دیگر محصولات می باشند.

با استفاده از واقعیت افزوده می توانید اشیا را از حالت مجازی به دنیای واقعی انتقال دهید. این تکنولوژی دریچه ای به دنیای آینده فیجیتال می باشد که تجربه خرید راحت تر را نصیب مشتری می نماید. نمایش شیرآلات به راحتی و فقط از طریق باز کردن دوربین گوشی موبایل و قرار دادن در محلی که قرار است نصب شیر صورت پذیرد

Recent search terms: