ارزان‌ترین مدل شیرآلات راسان از 3 میلیون تا 5 میلیون
ارزان‌ترین مدل شیرآلات راسان از 3 میلیون تا 5 میلیون

 

در سال های اخیر که قیمت متریال و اقلام و تجهیزات ساختمانی مشابه با سایر کالاها قیمت بالایی پیدا کرده اند، فاکتور قیمت برایمان از اهمیت بالاتری برخوردار بوده و قبل از هر چیز بررسی قیمت است که در تصمیم گیری ما تاثیر مستقیم دارد.

در خرید شیرآلات نیز طبق تحقیقات میدانی در بازار و همچنین میزان جستجوی کاربران و خریداران در اینترنت معیار ارزان‌ترین مدل شیرآلات ساختمانی از اهمیت بالایی برخوردار بوده و به همین جهت مقاله ای در این مورد توسط شیرسان منتشر می شود.

لیست ارزان‌ترین شیرآلاتی که می توان تا ۵ میلیون تومان خریداری کرد

مدل درنا کروم راسان

ست شیر مدل درنا کروم راسان

ست شیر مدل درنا کروم راسان ارزان‌ترین مدل ها در شیرآلات راسان بوده که با قیمت ۳ میلیون تومان در صدر جدول این مقاله قرار گرفته است.

این شیر دارای طرحی مینیمال بوده و مشابه مدل ایتالیایی در برند قهرمان می باشد، اختلاف این مدل با مدل قهرمانش حدود ۸۰۰ هزار تومان بوده و البته کیفیت هر دو در یک سطح می باشد.

این شیر دارای تنه نیمه سنگین و ساخته شده از آلیاژ برنج است که با آبکاری کروم با میکرون بالا و دارا بودن پرلاتور (کاهنده مصرف آب) می باشد. شیر درنا در کاربردهای شیرآفتابه، شیر دوش، شیر توکاسه، شیر سینک قابل عرضه می باشد.

مدل مروارید کروم راسان

ست شیر مدل مروارید کروم راسان

ست شیر مدل مروارید کروم راسان نیز مانند مدل درنا جز ارزان‌ترین مدل ها در شیرآلات راسان می باشد. قیمت این شیر در حال حاضر ۳ میلیون تومان بوده و طراحی متفاوت آن باعث شده تا کمتر مورد اقبال مشتریان قرار گیرد.

این شیر که در دسته مدل های اهرمی قرار داشته دارای دسته تو خالی بوده و با بدنه ای گرد با آبکاری کروم می باشد. این شیر که از بدنه برنجی با کارتریح سرامیکی بهره می برد در کاربردهای آفتابه، توکاسه، دوش و سینک قابل عرضه بوده و گارانتی ۵ ساله شرکت را نیز به همراه دارد.

مدل هلیا کروم راسان

ست شیر مدل هلیا کروم راسان

ست شیر مدل هلیا کروم راسان با بدنه ساخته شده از برنج که تنه سنگین هم بوده و در دسته شیرهای اهرمی نیز قرار دارد مدلی دیگر از شیرهای قیمت مناسب راسان است. این شیر ب طراحی کاملا معمولی و ساده با آبکاری کروم عرضه شده است.

کارتریج آن سرامیکی و ساخت ایران بوده و همچنین شیرهای هلیا دارای پرلاتور و به همراه ۵ سال گارانتی شرکت به فروش می رسد. این شیر در حال حاضر با قیمت ۳/۵ میلیون تومان در فروشگاه مرکزی راسان می باشد.

شیر هلیا در مدل های توالت، روشویی، حمام و ظرفشویی موجود می باشد.

مدل صدف کروم راسان

ست شیر مدل صدف کروم راسان

ست شیر مدل صدف کروم راسان از سایر مدل های ارزان قیمت راسان یک سر و گردن بالاتر بوده و طراحی آن باعث جلب توجه مشتریان می شود. این شیر اهرمی به همراه کارتریج سرامیکی دارای آبکاری کروم و تنه نیمه سنگین برنجی می باشد.

دسته اهرمی آن نیز از حالت های معمولی در بازار فاصله گرفته و شکل جذاب تری دارد. همچنین قابل ذکر است که این شیر در رنگ سفید نیز تولید شده که می توانید در سایر محصولات راسان آن را مشاهده نمایید.

شیر صدف در کاربردهای آفتابه، توکاسه، دوش و سینک تولید شده و با قیمت حدودا ۳/۵ میلیون تومانی به همراه گارانتی شرکتی قابل عرضه است.

مدل پارمیس کروم راسان

ست شیر مدل پارمیس کروم راسان

ست شیر مدل پارمیس کروم راسان در دسته شیرهای جدید و تازه تولید شده شرکت شیرآلات بهداشتی راسان می باشد که در رنگ کروم البته با آبکاری با درجه میکرون بالا تولید و عرضه شده است.

این شیر دارای تنه نیمه سنگین ساخته شده از برنج با کارتریج سرامیکی ایرانی و دارای پرلاتور بوده در رده شیرهای اهرمی راسان می باشد.

قیمت شیر پارمیس حدود ۳/۷ میلیون تومان بوده که شامل شیر توالت، روشویی، حمام و ظرفشویی می باشد و آن را می توانید با گارانتی ۵ ساله از نمایندگی های مجاز شرکت تهیه نمایید.


در مجله شیرسان بخوانید: بررسی جدیدترین مدل های شیر راسان به همراه جدول قیمت


مدل صدف سفید راسان

ست شیر مدل صدف سفید طلایی راسان

ست شیر مدل صدف سفید راسان برای آن دسته از مشتریانی که قصد خرید شیرآلات ساختمانی متفاوت و متنوعی را البته به همراه قیمت ارزان را دارند بسیار مناسب و ارزشمند است. این شیر علاوه بر طراحی زیبا دارای رنگ ترکیبی سفید و طلایی بوده که جلوه خاصی را منعکس می کند.

این شیر با بدنه برنجی و کارتریج سرامیکی سایز ۳۵ و پرلاتور و در کاربردهای شیر آفتابه، دوش، توکاسه و سینک با حدود قیمت ۴/۱۰۰ میلیون تومان به همراه ۵ سال گارانتی معتبر قابل عرضه است.

مدل پاپیون کروم راسان

ست شیر مدل پاپیون کروم راسان

ست شیر مدل پاپیون کروم راسان مدلی خاص و زیبا با بدنه ای جذاب و رده شیرهای اهرمی می باشد. شیر پاپیون که در دسته شیرهای قیمت مناسب راسان می باشد دارای دسته فانتزی بوده و کارتریج آن سرامیکی می باشد.

مدل پاپیون با بدنه برنجی و آبکاری کروم و گارانتی ۵ ساله و در کاربردهای توالت، روشویی، حمام و ظرفشویی عرضه شده است. قیمت این مدل شیر ۴/۴ میلیون تومان بوده که در فروشگاه های رسمی راسان قابل خرید می باشد.

مدل سورنا کروم راسان

ست شیر مدل سورنا کروم راسان

ست شیر مدل سورنا کروم راسان نیز که از شیرهای قیمت مناسب راسان بوده با قیمت حدود ۴/۵ میلیون تومانی به فروش می رسد. این شیر که تنه نیمه سنگین داشته و به رنگ کروم می باشد بدنه ای هندسی شکل داشته و در دسته شیرهای اهرمی می باشد.

سورنا راسان در کاربرد آفتابه، دوش، توکاسه و سینک با بدنه ای از آلیاژ برنج و کارتریج سرامیکی به همراه پرلاتور می باشد.

مدل لوتوس کروم راسان

ست شیر مدل لوتوس کروم راسان

ست شیر مدل لوتوس کروم راسان جز مدل های نوظهور و پرفروش بوده که طراحی آن باعث شده تا دیزاینرها را به انتخاب خود مجاب کند. این شیر برنجی به رنگ کروم که البته در رنگ های سفید و مشکی نیز قابل عرضه است دارای کارتریج ایرانی سایز ۳۵ بوده و قیمت آن حدودا ۴/۷ میلیون تومان می باشد.

این شیر دارای بدنه ای استوانه ای (گرد) با دسته اهرم فلت می باشد که شامل مدل توالت، روشویی، حمام و ظرفشویی است. انتخاب این شیر ارزان راسان نسبت به سایر مدل های مشابه می تواند ارزش خرید شما را برای شیرآلات تا حد بالایی بالا ببرد.

مدل تندیس کروم راسان

ست شیر مدل تندیس کروم راسان

ست شیر مدل تندیس کروم راسان مدلی دیگر از مدل های اقتصادی راسان است که کمتر مورد استقبال مشتریان قرار گرفته که علت آن عمدتا به دلیل نوع شیر روشویی است. تندیس که شامل شیرهای آفتابه، توکاسه، دوش و سینک است بدنه قرص و محکم داشته و با رنگ کروم عرضه شده است. دسته اهرمی این شیر به صورت یک تکه بوده و البته به همراه پرلاتور نیز می باشد.

مدل تندیس در حال حاضر با قیمت ۴/۸ میلیون تومان و با گارانتی ۵ ساله و خدمات پس از فروش ۱۵ ساله در فروشگاه شیرسان قابل عرضه است.

مدل آتیس کروم راسان

ست شیر مدل آتیس کروم راسان

ست شیر مدل آتیس کروم راسان را به عنوان بهترین و پرفروش ترین شیر راسان در نظر بگیرید. این شیر را شما می توانید با حدود قیمت ۴/۶ میلیون تومان خریداری کنید. آتیس دارای رنگ های سفید و طلایی مات نیز بوده که البته با کمی تغییر قیمت همراه است.

شیر آتیس راسان که در کاربردهای توالت، روشویی، دوش و ظرفشویی عرضه شده دارای طراحی بی نظیر، مدرن و امروزی بوده که ترکیب گرد و فلت بودن آن باعث جلوه بیشتر آن خواهد شد.

این شیر که تنه نیمه سنگین از جنس برنج داشته از کارتریج سایز ۳۵ سرامیکی بهره برده و دارای گارانتی ۵ ساله شرکت راسان می باشد.

مدل النا کروم راسان

ست شیر مدل النا کروم راسان

ست شیر مدل النا کروم راسان که طرحی خاص و فلت شکل داشته و در رده شیرهای اقتصادی راسان است که با حدود قیمت ۴/۸ میلیون تومان عرضه شده است. این شیر دارای بدنه برنجی با رنگ کروم است و در رده شیرهای روکار و اهرمی می باشد.

مدل رابیت کروم راسان

ست شیر مدل رابیت کروم راسان

ست شیر مدل رابیت کروم راسان در دسته شیرهای خاص و فانتزی شرکت بوده که در سه رنگ کروم، کروم مات و سفید قابل عرضه است. مدل رابیت که در مدل های آفتابه، دوش، توکاسه و سینک تولید شده دارای دسته نوک تیز و بدنه ای گرد و استوانه ای است.

یکی از ویژگی های مهم رابیت چرخشی یا متحرک بودن شیر روشویی است که در کنار شکل و طراحی متناسبش می تواند بسیار کاربردی باشد.

مدل اکتاو کروم راسان

ست شیر مدل اکتاو کروم راسان

ست شیر مدل اکتاو کروم راسانرا می توانید در این دسته اقتصادی به عنوان بهترین و آخرین گزینه بدانید. یک دست شیر کاملا جذاب با قیمت مناسب حدود ۵ میلیونی و در واقع آخرین مدل از شیرهای اقتصادی راسان است که البته با تنه سنگین برنجی و آبکاری کروم عرضه شده است.

اکتاو البته علاوه بر رنگ کروم در رنگ های سفید و طلایی نیز موجود بوده که با تغییر قیمت همراه است و در کاربرد های ۴ گانه نیز موجود است. این شیر با کارتریج سرامیکی و طراحی چشم نواز و استاندارد مدلی مناسب برای خریداران می باشد.

کلام آخر

خرید شیرآلات همیشه با دشواری و سختی های خاص خود همراه بوده و دغدغه هایی از نوع قیمت، طراحی، کارکرد مناسب، عمر ماندگاری، گارانتی و خدمات پس از فروش همراه با خریداران است.

البته که مشتریان همیشه می بایست در نظر داشته باشند شیرهای که نام آنها کمتر در بازار شنیده شده و اصطلاحا گمنام می باشند نباید انتظار یک شیر تمام کمال را از آن داشته باشند. و برندهای مطرح همواره می کوشند با ارتقا در سطح کیفی و طراحی و تنوع و البته رقابت قیمتی همیشه از رقبای خود پیشه بگیرند.

از آنجا که این روزها با افزایش قیمت ها شیر از کالایی که می توان هر چند سال آن را عوض کرد خارج شده و باید در انتخاب دقت بیشتری را داشت پیشنهاد می شود که در زمان انتخاب به موارد ذکر شده توجه نمود که ارزش خرید کالا حفظ و دردسر برای تعمیر و تعویض حذف گردد.